Megerősítésre vár

Mocsok és igénytelenség a Balázs Béla utcában

Körülbelül két éve nagy (látszólag véget nem érő) építkezések zajlanak a ferencvárosi Balázs Béla utcában. Olykor a járdákat is lezárják, így a gyalogosok az úttestre kényszerülnek. A korlátozások miatt rendszeresen akadozik a hulladék (főként a szelektív) elszállítása. Az építkezésekkel járó koszt sem takarítják rendesen (ideértve a munkások által eldobált üdítős dobozokat, csikkeket, stb.), olykor szinte porvihar kerekedik az utcán. Igénytelenség és mocsok, ez a két szó jellemzi legjobban a környéket.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Balázs Béla u. 22b

Hozzászólások

  • György Zsombor visszajelzésére vár.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Felügyeletünk részére továbbított megkeresésére válaszolva mellékelten megküldöm Kf/16571-2/2020/XX ügyszámú levelünket.

    Tisztelettel
    Szökrény Judit
    ügyintéző
    Ferencvárosi Közterül
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt."-ról "IX. kerület"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Észrevétele teljes mértékben jogos. A megjelölt utcában, a házhoz menő szelektív hulladékbegyűjtést végző kollégák hasonló tapasztalatokról számoltak be.
    A
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • György Zsombor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére