Megoldott

Kukából kifolyó lé

Újpalotán a belváros irányú Vásárcsarnaok nevűmegállóban hónapok óta ragad az aszfalt a kukából rendszeresen kifolyó lé miatt. Kérném az illetékes FKF-től a közegészségügyi helyzetre valóü tekintettel is a terület fertőtlenítő takarítását. Munkájukat előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Nyírpalota út 52

Hozzászólások

  • H B Lotti lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett helyszín fertőtlenítését, mosását elvégeztük.

    Tisztelettel: FKF Nonprofit Zrt.

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/64046/kukabol-kifolyo-le/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez itt rendszeresen probléma. Szerintem a piacról ide hordja valaki a hulladékot.
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • T András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Szemetes kuka hiánya.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Újpalota, Szentmihályi út (XV. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Eperfa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Hungária körút (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére