Megoldott

szennyvíz tócsa

Néhány napja egy nagy vizelettel, penészdarabokkal teli tócsa alakult ki a Mozsár utca (1.) elején a járdaszegély mellett. A takarítók csak a járdát hajlandóak letisztítani, úgy tűnik senki nem szándékozik eltakarítani, pedig magától nem hajlandó eltűnni és rettenetes bűzt áraszt.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, VI. kerület

Hozzászólások

  • Budapesti Közművek FKF válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy az útburkolat takarítását munkatársaink, a járda és a folyóka lemosását a kerületi önkormányzat kisgépes takarító egysége elvégezte.
    E...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Huth Gyula bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Leszakadt szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Fő utca (II. kerület)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Oszlopcsonk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Rózsa Géza
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Donáti utca (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére