Válaszra vár

Szeméthalmok

FRISSÍTÉS 2020.05.15.:

Az FKF válasza:
"Tájékoztatjuk, hogy adatbázisunk szerint mind tulajdonjogi, mind üzemeltetői szempontból a kerületi önkormányzat az illetékes a területen."

-----

FRISSÍTÉS 2020.05.11.:

A XXII. kerület válasza:
"A bejelentett terület nem önkormányzati kezelésben áll."

-----

Szeméthalmok a kerékpárút mentén.

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Háros u. 7

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-57435/2020-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztál
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2020.05.15. FKF Nonprofit Zrt válasza: "Tájékoztatjuk, hogy adatbázisunk szerint mind tulajdonjogi, mind üzemeltetői szempontból a kerületi önkormányzat az illetékes a területen." ----- Frissítés: 2020.05. 11. XXII. kerület visszajelzett, a kerékpárút nem az ő kezelésükben van. Keressük tovább az illetékest. Szeméthalmok a kerékpárút mentén."-ról "FRISSÍTÉS 2020.05.15.: Az FKF válasza: "Tájékoztatjuk, hogy adatbázisunk szerint mind tulajdonjogi, mind üzemeltetői szempontból a kerületi önkormányzat az illetékes a területen." ----- FRISSÍTÉS 2020.05.11.: A XXII. kerület válasza: "A bejelentett terület nem önkormányzati kezelésben áll." ----- Szeméthalmok a kerékpárút mentén."-ra.

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XXII. kerület"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelők!

    A bejelentett terület nem önkormányzati kezelésben áll.

    Üdvözlettel:

    Koroknyai Tamás
    útellenőr
    [http://budafokteteny.hu/img/logo.png]Budafok-Tétény Budapest XXII. kerületi
    Polgá...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Fási Tamara elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület

  • Fási Tamara megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt."-ról "XXII. kerület"-ra.

  • Fási Tamara megváltoztatta a bejelentés leírását "Frissítés: 2020.05. 11. XXII. kerület visszajelzett, a kerékpárút nem az ő kezelésükben van. Keressük tovább az illetékest. Szeméthalmok a kerékpárút mentén."-ról "FRISSÍTÉS: 2020.05.15. FKF Nonprofit Zrt válasza: "Tájékoztatjuk, hogy adatbázisunk szerint mind tulajdonjogi, mind üzemeltetői szempontból a kerületi önkormányzat az illetékes a területen." ----- Frissítés: 2020.05. 11. XXII. kerület visszajelzett, a kerékpárút nem az ő kezelésükben van. Keressük tovább az illetékest. Szeméthalmok a kerékpárút mentén."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy adatbázisunk szerint mind tulajdonjogi, mind üzemeltetői szempontból a kerületi önkormányzat az illetékes a területen.

    Tisztelettel: FK...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "Szeméthalmok a kerékpárút mentén."-ról "Frissítés: 2020.05. 11. XXII. kerület visszajelzett, a kerékpárút nem az ő kezelésükben van. Keressük tovább az illetékest. Szeméthalmok a kerékpárút mentén."-ra.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XXII. kerület"-ról "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A bejelentett terület nem önkormányzati kezelésben áll.

    Üdvözlettel:

    Koroknyai Tamás
    útellenőr
    [http://budafokteteny.hu/img/logo.png]Budafok-Tétény Budapest XXII. kerületi
    Polgár...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület

  • Zemkó Szonja bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére