Megoldott

Benyomódott fedlap a súly alatt

Javaslom vizsgálják meg, hogy a fedlap állapota megfelelő-e! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Madzsar József utca / Pünkösdfürdő utca

Hozzászólások

  • S Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldásra vár. Én nem látok még változást.
  • S Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    Még nincs.
  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársaink gondoskodtak a sérült
    fedlap javításáról.

    Tisztelettel:

    Bátori Marianna

    kommunikációs vezető

    Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

    -
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Telekom"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt."-ra.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem Magyar Telekom tulajdonú fedlap.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • S Dominik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eldugult víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Kossuth Lajos üdülőpart (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Megsüllyedt csatorna

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Sinkovits Imre utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére