Megoldott

Aszfalthibák - Huszti út 4. és 6.

2 aszfalthiba a Huszti út 4., illetve 6. szám előtt. Kérem, javítsák ki őket. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Huszti út 4

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Sutus Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia Tamás!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonsá...
  • Németh Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Kijavították az úthibákat. Zárható, köszönöm!
  • Németh Tamás visszajelzésére vár.

  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    Útüzemeltetési osztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Németh Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére