Megoldatlan

Újlak utca 2-16 előtti park veszélyes vasak

Az Újlak utca 2-16 és a bakancsos utca között elhelyezedő régi sportpályák területén több helyen vasak állnak ki a földből (régi keritesoszlopok csonkjai, kő padok maradványai) , a beton pingpong asztal baleset veszélyes állapotban van. Kérem a terület átvizsgálását és a baleset veszélyes objektumok eltávolítását.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Újlak u. 2

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Kovács János hozzászólt a bejelentéshez.

    Dehogy történt...
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Segítenél nekünk? Történt fejlemény az elmúlt időszakban? Megoldódott a probléma?
    Köszönjük a segítséged és a visszajelzésed!
    A Járókelő csapatának nevében:
    Máté
  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Kovács János hozzászólt a bejelentéshez.

    Mostanában néhány bejelentésre hamar reagáltak, hátha erre is fognak. Igazából az a bosszantó, hogy az igazán baleset veszélyes elemeket szerintem egy fél nap alatt el tudná tüntetni egy két fős brigád.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Kovács János bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Árok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bálint Baráz
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Újlak utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Lógó ág

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Újlak utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Veszélyes tölgyfa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Algír utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére