Megoldatlan

Igénytelen környék

Az Újlak utca végén van egy parkos rész. Régen kisebb sportpálya lehetett itt. Ma már csak törött, kopott pad, félbe tört pingpong asztal, gazos járda és töredezett, balesetveszélyes lépcső van. Nagy szép kis közösségi tér lehetne belőle, ha helyre hoznák. Lehetne itt újra pingpong asztal, vagy közösségi kiskert is. Mindenesetre a lépcső rendbe kellene hozni, a járdát kigazolni és a hulladékot elszállítani. Kérem, fontolják át a javaslatokat, és intézkedjenek a terület helyreállításában! Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest Bakancsos u. 6

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldatlan. Még csak válaszra sem méltattak. A környék meg olyan, mint egy lepratelep.
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem újra küldeni!
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Még egy kép.
  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Még egy kép.
  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Szétesett szegély

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Nem látszik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Újlak utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Bokrosodó probléma

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sélley Szabolcs
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Petőfi utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére