Megoldatlan

Leamortizált ping-pong asztal

Ezen a helyen egyetlen egy leamorizált ping-pong asztal árválkodik. Ezt le kellene bontani, és újakat tenni a helyére.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Bakancsos u. 6

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezt nem lehetne újra küldeni esetleg? Köszönöm!
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Belógó bokor

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Leesett támla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Kaszáló utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Leestek a kőlapok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére