Megoldott

Mobilillemhely - Ismét zártörés

Helyszín: Ferencváros, Boráros tér
Probléma leírása: Ismét letörték a zárat, most a Dunától távolabbi mobilillemhelyről, de szerintem a másikról is, (abba nem mentem be) de az is mindig pirosan jelez.
Megoldási javaslat: Kérem, javítsák a letört zára(ka)t!

A bejelentés megoldásában közreműködő személyek segítségét előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, IX. kerület

Hozzászólások

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Az üggyel kapcsolatos fejlemények szövege:
  • FCSM Fővárosi Csatornázási Művek válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét. A mobil illemhelyek - ismételt rongálását követően - intézkedtünk a zárak javíttatásáról.
    Szíves türelmüket kérjük!

    Tisztelettel:
    Bátori Marianna
    kommunik...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére