Megoldásra vár

Lekopott zebrák és buszmegálló festés

Anonim Járókelő

Mind a 4 zebra a kereszteződésben igen csak megkopott, illetve a buszmegallóban a buszmegállót jelző festés és az utána lévő záróvonal is ami folyamatos probléma, mert nem tudnak kanyarodni a buszok mert túl állnak a láthatatlan záróvonalon az autósok!

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Kossuth Lajos utca 161

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A bejelentésben szereplő útburkolati jelek felújítását az idei évi útburkolati jel felújítási listában szerepeltetni fogjuk.
    A megvalósításig szíves t
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére