Megoldásra vár

Balesetben megrongálódott pollerek és szemetes javítása

Anonim Járókelő

A Kosztolányi Dezső téren a Móricz Zs. körtér felé menő villamosok megállójával szemben kb. 1,5 hete történt egy baleset amiben több poller, jelzőtábla, járólapok és szemetes is megrongálódott, kidőlt. A törmelék és a megmaradt tárgyak azóta is ott hevernek egy kupacban.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bocskai út 30

Hozzászólások

  • H B Lotti megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A parkolásgátló oszlopok helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zr
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • anonim olvasovagyok hozzászólt a bejelentéshez.

    Célszerű lennea kerületnek is elküldeni, feltételezem, a kuka kerületi kuka.
  • Bakay Arpad elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére