Megoldásra vár

Kifordult KRESZ tábla

Anonim Járókelő

Káposztásmegyeren, a Galopp utca - Külső Szilágyi út kereszteződésében egy KRESZ tábla kifordult. Szeretnénk kérni az illetékes szervet, hogy a tábla helyreállításáról legyen szíves gondoskodni.

Köszönjük!

Tisztelettel,
Egy Járókelő

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Galopp utca

Hozzászólások

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A jelzőtábla helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalom
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Bakay Arpad elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére