Megoldott

Lehel téri templom mögött ág hulladék

A Lehel téri templom előtti teret szépen megcsinálták, maga a templom is impozáns, de mögötte, ebben a Váci út felé eső sarokban hetek óta nézegetem ezt az ág kupacot.
Nem lehetne a templom mögött is rend?

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Lehel tér M

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy kollégáink a bejelentésben szereplő ágakat elszállították és környezetét megtakarították.

    Tisztelettel: FKF Nonprofit Zrt.

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/63682/lehel-teri-templom-mogott-ag-hulladek/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • János Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére