Megoldatlan

Szabálytalanul várakozó autók

FRISSÍTÉS 2021. 01. 11.
A probléma nem megoldott, a közterületfelügyelet erőteljesebb és gyakoribb jelenléte lenne szükséges.
---------------

FRISSÍTÉS 2020. 05. 14.
A közterület élhetősége mindenki számára fontos. Itt a hely újragondolását javaslom. A Guttenberg tér közelsége révén elképzelhetőnek tartok egy magas padkakővel kialakított füves, vagy bokros zöld szigetet középre, akár a járdaszigetig. Kérem javaslatom az illetékesek, önkormányzat felé továbbítani.
---------------

A Békési és Kölcsey utca kereszteződésében (Gutenberg tér) rendszeres a parkolás. A parkoló autók miatt balesetveszélyes az amúgy is forgalmas útszakasz: index nélkül kanyarodó autók, kerékpárosok és gyalogosok hada közlekedik arra; többek között gyerekorvosi rendelőhöz, játszótérhez és oktatási intézményekhez vezet erre útvonal a nagykörútról. A szabálytalanul várakozó járművekkel szemben a JKF tudna fellépni, de érzékelhetően erre nincs érkezésük - a képen látható zöld Ford hetek óta kényelmesen, büntetés nélkül (?) várakozik, pedig háromszor tettem telefonos bejelentést.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Gutenberg tér 2

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "Frissítés 2020.05.14.: A közterület élhetősége mindenki számára fontos. Itt a hely újragondolását javaslom. A Guttenberg tér közelsége révén elképzelhetőnek tartok egy magas padkakővel kialakított füves, vagy bokros zöld szigetet középre, akár a járdaszigetig. Kérem javaslatom az illetékesek, önkormányzat felé ...

  • Járókelő Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    A probléma nem megoldott, a közterületfelügyelet erőteljesebb és gyakoribb jelenléte lenne szükséges.
  • Járókelő Ágnes visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Járókelő Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyre jobb a helyzet, de továbbra is szükséges a rendszeres ellenőrzés.
  • Járókelő Ágnes visszajelzésére vár.

  • B-F. Tamara megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük bejelentését!
    Tájékoztatom, hogy a szabálytalan parkolás ügyében felvettük a kapcsolatot a Józsefvárosi Közterület-Felügyelettel, az intézkedésig szíves türelmét kérjük....
  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés leírását "A Békési és Kölcsey utca kereszteződésében (Gutenberg tér) rendszeres a parkolás. A parkoló autók miatt balesetveszélyes az amúgy is forgalmas útszakasz: index nélkül kanyarodó autók, kerékpárosok és gyalogosok hada közlekedik arra; többek között gyerekorvosi rendelőhöz, játszótérhez és oktatási intézmé...

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet"-ról "VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ"-ra.

  • Magyar János hozzászólt a bejelentéshez.

    A közterület élhetősége mindenki számára fontos. Itt a hely újra gondolását javaslom. A Guttenberg tér közelsége révén elképzelhetőnek tartok egy magas padkakővel kialakított füves, vagy bokros zöld s...
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Józsefvárosi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük a bejelentését! A kérdéses területet a közterület-felügyelet munkatársai rendszeresen ellenőrzik. Mindhárom telefonon történt bejelentését követően a felügyelők ellenőriz
    ...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet

  • Járókelő Ágnes bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Parkolóban kimozdult kövek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ
    Bródy Sándor utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Privát parkoló?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Bethlen Gábor tér (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    trafóház előtti parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Ügető utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére