Megoldásra vár

Illegálisan lerakott szemét, Soroksár-Újtelep

Anonim Járókelő

A képek magukért beszélnek. Az ilyen állapotokat nem kellene napokig vagy hetekig tűrni. Egy felelős önkormányzati képviselő ezt 1-2 napon belül megszüntetné. Persze az újabb adag ide hordását is meg lehetne akadályozni ha akarnák.

Probléma helyszíne
Budapest XXIII. kerület, Soroksár, Ökörszem köz 2

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Tájékoztatom, hogy a JAROKELO-BUDAPEST-00063655 azonosító számú bejelentés (Ökörszem köz 2.) ügyében az illegális szemét elszállítására az intézkedés folyamatban van.

    Bejelentésüket kö...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sutus Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XXIII. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére