Megoldásra vár

Elfordult tábla

A mozgássérült parkolót jelző tábla elfordult, csak a járdáról látszik.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Mészáros József u. 4

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A közúti jelzőtábla helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    F
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XVI. kerület"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Sipos Edit bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére