Megoldott

Patakmedertiszítás

Kérem a Római-patak medrének kitisztítását, mert a hulladékfelfogó rács előtt felhalmazódott a hulladék, köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Ányos u. 9

Hozzászólások

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm!
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Mura-Mészáros Péter Úr!

    Tisztelt Járókelő!

    A mai napon a Római-patak tisztítását elvégezték a kollégáink.

    Tisztelettel:

    Bátori Marianna

    kommunikációs vezető

    Fővárosi Csatornázási Művek
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Az FCSM az illetékes.
  • Mura-Mészáros Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Eldugult víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Hímző utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Eltömődött

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Nagyon megsüllyedt víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Barátpatak utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére