Megoldott

Lekopott zebra

A Rottenbiller és Damjanich utca sarkán lévő zebra már alig látszik, az útpálya íve miatt nehéz lekövetni, hogy már az úttesten vagy a zebrán vagyunk-e még.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Damjanich u. 2

Hozzászólások

  • Sz-S Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Jenei Borbála visszajelzésére vár.

  • Jenei Borbála hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyenletes és jól látható is lett! Megoldva! Köszönöm a közvetítést!
  • Jenei Borbála hozzászólt a bejelentéshez.

    Képzeljetek, leaszfaltozták a napokban a zebrát, most jön majd az újrafestés. Ráadásul nemcsak az általam lefotózott területet javítják ki, hanem a járdasziget túloldalát is! Ha megosztod, megoldod! ????
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A VII. ker. Damjanich u. 2. számnál található gyalogos-átkelőhely burkolati jeleinek felújításáról Társaságunk gondoskodni fog.
    A megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlett
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Jenei Borbála bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó pollerek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Budapest Közút
    Hernád utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kitört tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Budapest Közút
    Jósika utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Nem működő lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Budapest Közút
    Erzsébet körút (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére