Megoldatlan

Tájék utcai állapotok

Anonim Járókelő

A Sas-hegy TVT-hez a Tájék utca vezet, ami a képeken látható állapotban néz ki. Az utca rendetlen, a padka széle hordalékkal teli, kátyús.
Egyébként pedig a 6. számtól zsákutca a Tájék utca, de mégsincs kint erre figyelmeztető tábla (ezt nem fotóztam le).
A képek nagyjából a 12. és a 26. szám között készültek, bár az egész utca hasonló állapotban van.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, XI. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Hudecz Bálint hozzászólt a bejelentéshez.

  • XI. kerület Újbuda Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Bejelentés: 634.
    e-mail: budapest@jarokelo.hu

    Tisztelt Járókelő!

    Hivatkozva a 634. számú bejelentésre, mely szerint a XI. kerület Tájék utcában kátyúk találhatók, és hiányzik a zsákutca közlekedési
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hatalmas kráterek a parkolóban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Kondorosi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Csatornafedél

    Beküldés ideje:
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Bikás park (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére