Megerősítésre vár

Megsüllyedt útburkolat

Budapest, XIV. Ker. Hungária körúton a 23. szám előtt ( a cím viszonylagos, ezen a szakaszon egy épületeggyüttes található ) az útburkolat valamikor megsüllyedhetett ( kátyús is volt ? ) ennek megoldására voltak próbálkozások, de láthatóan nem sikerült véglegesen megoldani ( valahogy az aszfalt " elfolyt " és egy buckát alkot, a képeken a padkához közelebbi folt az ). Ezen a szakaszon 70 km/h a megengedett legnagyobb sebesség... gondolom azt nem kell magyarázni ez így milyen balesetveszélyes.
Javítását kérem.
Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Hungária krt. 23-25

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Kérlek, segíts nekünk!
    Történt fejlemény az elmúlt időszakban? Megoldódott a probléma?
    Köszönjük a segítséged és a visszajelzésed!
    A Járókelő csapatának nevében: Noi
  • Sz. A. visszajelzésére vár.

  • Sz. A. hozzászólt a bejelentéshez.

    2020. Június 28.- i állapot ( friss képek csatolva ) 2 hónap alatt nem sikerült kijavítani...
    Azóta csak rosszabb lett.
  • Fási Tamara megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    From: helpdesk@budapestkozut.hu [mailto:helpdesk@budapestkozut.hu]
    Sent: Friday, May 8, 2020 3:29 PM
    To: Budapest Közút Útüzemeltetés
    Subje...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sz. A. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére