Megerősítésre vár

Lekopott útburkolati jelek, ismét.

Budapest, XIV. Ker. Stefánia út - Egressy út kereszteződésében ( is ) lekoptak az útburkolati jelek ( nincs minden fotózva, mert nem tudnám feltölteni annyi lenne ). Egyébként négy zebrát kellene valamint a lekanyarodó sávot a Stefániáról és a lámpák vonalában a csíkokat az autósoknak, záróvonalakat stb.
Meddig várjunk ??? Itt a jóidő se meleg se hideg se eső és a kialakult járványügyi helyzet miatt kevés a közlekedő, lehetne dolgozni.
Ja tudom várjuk meg amíg a helyzet már nem lesz optimális a munká( k )hoz és utána magyarázzuk meg, hogy azért nem csináljuk mert mostmár nem lehet.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Egressy út 2

Hozzászólások

  • Sz. A. visszajelzésére vár.

  • Nagy Zita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Az Ön által jelzett helyszín az idei évi útburkolatijel-fenntartási programunkban szerepel, felújítására kapacitásaink és az időjárás függvényében kerül sor.

    A megvalósításig szí
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Fási Tamara elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Gergő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem érkezett válasz, kérlek küldjétek el ismét a bejelentést az illetékesnek. Köszönöm!
  • Bakay Arpad elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sz. A. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére