Megoldatlan

Szabálytalan parkolás

A Mikszáth Kálmán tér Zappa kávézó felőli oldalán az utóbbi időben rendszeres lett a szabálytalan parkolás.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Mikszáth Kálmán tér 1

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Szia Ágnes!
    Tapasztalataink alapján, folyamatban lévő szabálytalan parkolás esetén a legtöbbször az azonnali helyszíni fellépés a legcélravezetőbb, ezért arra kérünk, hogyha legközelebb észlelsz hason
    ...
  • Járókelő Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma reggel.
  • Járókelő Ágnes visszajelzésére vár.

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük bejelentését. A Józsefvározsi Közterület-felügyelet folyamatosan intézkedik a szabálytalanul parkolókkal kapcsolatban, kérjük, hogy amennyiben valós időben tapasztalja a...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ

  • Járókelő Ágnes bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Járdán parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Losonci tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    közterület kosajátitása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Rokolya utca (XIII. kerület)
  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Járdán parkoló autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet
    Szőlőhegy utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére