Megoldott

Virágládák

A virágládákat betolták a kerítéshez, így funkcióját(zöld területen parkolás megakadályozása) már nem tölti be. (https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1445051389007490&id=868697159976252)
Kérem helyezzék vissza őket az eredeti helyükre. Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Gyűrű u. 16

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület

    Mellékelten megküldjük az Intézményünkhöz érkezett beadványukra a válaszlevelünket.

    Tisztelettel:

    Óbuda-Békásmegyer
    Közterület-felügyelet
    H-1033 Budapest, Mozaik utca 7....
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Szilágyi Dóra lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • S Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm!
  • S Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    Eredeti helyük.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • S Dominik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére