Megoldott

Kőgörgeteg

Sajnos ezek a kövek még mindig rossz helyen vannak, pedig pont most lenne érdemes rendbe tenni a közterületeket, amíg itt van velünk Covid-19 nem rúgják talán ki, sokáig lehet szép és rendezett a város.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Madách Imre tér 6

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Varga Dóra hozzászólt a bejelentéshez.

    A kövek tovább álltak, tegnap nem láttam egyet sem. :)
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Amint a JAROKELO-BUDAPEST- 00058143 azonosítószámú bejelentésre már tájékoztattuk, a JAROKELO-BUDAPEST-00063099 azonosítószámú, Madách téri problémával kapcsolatos bejel
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Boldizsár Ákos bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Fölösleges tiltás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Árpád fejedelem útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére