Válaszra vár

Szabálytalan parkolás

A Korona Szálló előtt rendszeres és tömeges a parkolás (taxik és prvát autók), pedig semmilyen felfestés, tábla nem engedélyezi ezt - egy széles járdaszakaszról van szó, illetve árkádokról. Van a jelenségnek bármilyen jogalapja vagy kihasználják a kerület 'adottságait'?

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Kálvin tér M

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Levélíró!

    Tájékoztatjuk, hogy beadványa megérkezett Belváros-Lipótváros Közterület-felügyeletéhez, amelyre 30 napon belül válaszlevelet küldünk. A közterület-felügyelő bírságolásával kapcsol...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület Belváros-Lipótváros Közterület-felügyelet

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ról "V. kerület Belváros-Lipótváros Közterület-felügyelet"-ra.

  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Járókelő Ágnes bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére