Válaszra vár

Illegális szemétlerakás

FRISSÍTÉS 2020. 09. 16.
Semmi változás.

----------------------
FRISSÍTÉS 2020. 07. 30.
XXII. kerületi Polgármesteri Hivatal válasza:

A bejelentett terület nem közterület, ennek ellenére egyébként a közterület-felügyelet már egyeztetett a fa hulladék tulajdonosával az összegyűjtésről és elszállításról.

----------------------

FRISSÍTÉS 2020. 07. 29.
A Koroknyai Tamás útellenőr által említetten beazonosított és takarításra kötelezett lerakó nem mentesítette a területet.

----------------------------------------

FRISSÍTÉS 2020. 05. 18.
XXII. kerületi Polgármesteri Hivatal válasza:

A bejelentett terület nem önkormányzati kezelésben áll, ettől függetlenül a lerakót a közterület-felügyelet beazonosította és kötelezte a takarításra.

----------------------

A Bányalég utca M6-ostól keletre eső részén majdnem végig és az Erdélyi utca melletti füves területen főként építési hulladékot helyeztek el, de van közte háztartási kommunális szemét is.

Probléma helyszíne
Budapest Erdélyi u. 32

Hozzászólások

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "Frissítés 2020. július 29. A Koroknyai Tamás útellenőr által említetten beazonosított és takarításra kötelezett lerakó nem mentesítette a területet. ---------------------------------------- A Bányalég utca M6-ostól keletre eső részén majdnem végig és az Erdélyi utca melletti füves területen főként építési hulladékot helyeztek el, de van közte háztartási kommunális szemét is."-ról "FRISSÍTÉS 2020. 09. 16. Semmi változás. ---------------------- FRISSÍTÉS 2020. 07. 30. XXII. kerületi Polgármesteri Hivatal válasza: A bejelentett terület nem közterület, ennek ellenére egyébként a közterület-felügyelet már egyeztetett a fa hulladék tulajdonosával az összegyűjtésről és elszállításról. ---------------------- FRISSÍTÉS 2020. 07. 29. A Koroknyai Tamás útellenőr által említetten beazonosított és takarításra kötelezett lerakó nem mentesítette a területet. ---------------------------------------- FRISSÍTÉS 2020. 05. 18. XXII. kerületi Polgármesteri Hivatal válasza: A bejelentett terület nem önkormányzati kezelésben áll, ettől függetlenül a lerakót a közterület-felügyelet beazonosította és kötelezte a takarításra. ---------------------- A Bányalég utca M6-ostól keletre eső részén majdnem végig és az Erdélyi utca melletti füves területen főként építési hulladékot helyeztek el, de van közte háztartási kommunális szemét is."-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XXII. kerület Budafok Önkormányzata"-ról "XXII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport"-ra.

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldatlan
  • Hegymegi-Barakonyi Bálint visszajelzésére vár.

  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint hozzászólt a bejelentéshez.

    Semmi változás. Ahányszor elmegyek arra mindig sírok.
  • Hegymegi-Barakonyi Bálint visszajelzésére vár.

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelők!

    A bejelentett terület nem közterület, ennek ellenére egyébként a közterület-felügyelet már egyeztetett a fa hulladék tulajdonosával az összegyűjtésről és elszállításról.

    Üdvözlet
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok Önkormányzata

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés leírását "A Bányalég utca M6-ostól keletre eső részén majdnem végig és az Erdélyi utca melletti füves területen főként építési hulladékot helyeztek el, de van közte háztartási kommunális szemét is."-ról "Frissítés 2020. július 29. A Koroknyai Tamás útellenőr által említetten beazonosított és takarításra kötelezett lerakó nem mentesítette a területet. ---------------------------------------- A Bányalég utca M6-ostól keletre eső részén majdnem végig és az Erdélyi utca melletti füves területen főként építési hulladékot helyeztek el, de van közte háztartási kommunális szemét is."-ra.

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint hozzászólt a bejelentéshez.

    Itt kérem a gaz kezd áttörni a szemét között, néhány újabb zsák is megjelent. A beazonosított lerakó kötelezése nem hatott.
  • Hegymegi-Barakonyi Bálint hozzászólt a bejelentéshez.

    A nagyobb darabokból valóban vittek el, de messze vagyunk a terület megtisztításától. Koroknai Tamás útellenőr úrtól kérdezem, hogy a Bányalég utca Harangozó utcáig eső szakasza tényleg nem önkormányz...
  • Hegymegi-Barakonyi Bálint hozzászólt a bejelentéshez.

    Hurrá!
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A bejelentett terület nem önkormányzati kezelésben áll, ettől függetlenül a lerakót a közterület-felügyelet beazonosította és kötelezte a takarításra.

    Üdvözlettel:

    Koroknyai Tamá...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Félelmetes mennyiség
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok Önkormányzata

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére