Megoldott

Újra kátyú

Korábban "javított" kátyú újra kialakult a 31-es busz megállójának közelében.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Monoki u. 62

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Fischer Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    Június 4-ei hozzászólás alapján ez a probléma is megoldódott.
  • Horváth Balázs visszajelzésére vár.

  • Horváth Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítva
  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    From: helpdesk@budapestkozut.hu [mailto:helpdesk@budapestkozut.hu]
    Sent: Wednesday, May 6, 2020 11:25 AM
    To: Budapest Közút Útüzemeltetés
    S...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Horváth Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Stepanuka Elena
    Illetékes: Budapest Közút
    Rákosi út (XVI. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kátyú a kereszteződésben

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Bökényföldi út (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére