Megoldott

Illegális szemét

Anonim Járókelő

Budapest Sárfű utca 3 szám melletti területen kidobott hűtőgép és ajtó van.

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Sárfű u. 3

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm
  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • H. E. hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm a segítséget, a hulladékot a mai napon elszállították
  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XV. kerület válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Városgazdálkodási Főosztály
    Budapest Főváros XV. kerületi Polgármesteri Hivatal
    H-1153 BUDAPEST, Bocskai utca 1-3.
    E-mail: varosgazdalkodas@bpxv.hu
    Telefon: +36 1 305 3193
    [cid:image002.jpg@01D617C3
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tükör

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Sárfű utca (XV. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetelés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Rákospalotai körvasút sor (XV. kerület)
  Vissza az oldal tetejére