Megoldatlan

Kopott zebrák

FRISSÍTÉS 2021.02.24:

Lassan egy éve nem történt előre lépés az ügyben miközben azt írták hogy benne van a tervben.

===

A fotózott kereszteződésben a gyalogos átkelők a felismerhetetlenségig el vannak kopva. Kérlek titeket, hogy továbbítsátok a megfelelő szervezet felé.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Rákospatak u. 44

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    A bejelentéstől számított 1 év alatt nem oldódott meg a probléma.
  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Ócsai Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Továbbra se történt semmi a helyszínen.
  • Ócsai Máté visszajelzésére vár.

  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Ócsai Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt közút!

    Teljes mértékben megértem az önök problémáját de ezzel elég nehezen tudok mit kezdeni hiszen én itt lakom, nekem ez a fontos.
    Pontosan azért jelentettem be ezt a kereszteződést mert
    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az Ön által jelzett helyszínt az idei évi útburkolatijel-fenntartási programunkban szerepeltetjük.
    Tájékoztatásul jelezzük, hogy a burkolati jelek felújításánál törekednünk kell
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bakay Arpad elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bakay Arpad megváltoztatta a bejelentés leírását "A fotózott kereszteződésben a gyalogos átkelők a felismerhetetlenségig el vannak kopva. Kérlek titeket, hogy továbbítsátok a megfelelő szervezet felé."-ról "FRISSÍTÉS 2021.02.24: Lassan egy éve nem történt előre lépés az ügyben miközben azt írták hogy benne van a tervben. === A fotózott kereszteződésben a gyalogos átkelők a felismerhetetlenségig el vannak kopva. Kérlek titeket, hogy továbbítsátok a megfelelő szervezet felé."-ra.

  • Ócsai Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Lehetne újra írni a Budapest közútnak? Lassan egy éve nem történt előre lépés az ügyben miközben azt írták hogy benne van a tervben.
  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Ócsai Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem láttam, hogy megjavították volna. Gondolom most már télen nem fognak vele semmit csinálni.
  • Ócsai Máté visszajelzésére vár.

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A XIV. kerület Rákospatak utca - Telepes utca kereszteződés útburkolati jeleinek felújítását az idei évi útburkolati jel felújítási listában szerepeltetni fogjuk.
    A megvalósításig
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Ócsai Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére