Megoldott

Illegális szemétkupacok a Repülőtéri úton

Nem újdonság, de most megint nagyon gyűlnek a szemétkupacok a Repülőtéri úton. A kommunális szemét mellett akad elektronikai hulladék és építési törmelék is.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Kanalasgém u. 1

Hozzászólások

  • Csanádi György lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Gajdov Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezek a kupacok eltűntek, van helyettük másik...
  • Gajdov Géza visszajelzésére vár.

  • Fási Tamara megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük a tárgyi bejelentést, amelyet továbbítottunk az érintett szervezeti egység részére, a szükséges intézkedések megtétele céljából.

    Bízunk abban, hogy az illetékes munkatár
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "MÁV Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelettel:

    Bundi Piroska

    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal

    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Gajdov Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére