Megoldott

durvább aszfalthiányok a Repülőtéri úton

Kátyúk az úttest közepén és szélén is. Mély, de keskeny kátyúk, ha autó nem is, de egy motoros könnyen fejre állhat benne

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Kékperje u. 2

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Csanádi György lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Gajdov Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezt nagyrészt megcsinálták, bár nehéz a sok úthiba között azonosítani, melyik is volt bejelentve
  • Gajdov Géza visszajelzésére vár.

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    From: helpdesk@budapestkozut.hu [mailto:helpdesk@budapestkozut.hu]
    Sent: Tuesday, May 19, 2020 4:07 PM
    To: Budapest Közút Útüzemeltetés
    Sub...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Gajdov Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szőnyegbombázott aszfalt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Péterhegyi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    süllyedések

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Budaörsi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú halom

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Repülőtéri út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére