Megoldott

Kátyútenger a Tóvárosnál

Egész sor kátyú éktelenkedik a Tóváros Repülőtéri útra kivezető hídján. Képen nem tűnik olyan vészesnek, mert nem éles a pereme, de belehajtva alaposan felrázza az embert.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Tóberek u. 2

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia, Géza, köszönjük a hozzászólást, de egy lezárt jegyet a legritkább esetben nyitunk újra. Ha fomtosnak látod, kérjük tegyél új bejelentést a maradék kátyúkra.
  • Gajdov Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Az út közepén lévőket javították, a kanyarban a szélén lévőket nem.
  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    From: helpdesk@budapestkozut.hu [mailto:helpdesk@budapestkozut.hu]
    Sent: Tuesday, April 28, 2020 5:58 PM
    To: Budapest Közút Útüzemeltetés
    S...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Gajdov Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szőnyegbombázott aszfalt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Péterhegyi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    süllyedések

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Budaörsi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú halom

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Repülőtéri út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére