Megoldott

kátyú a Csorbai utcában

Kátyú a Csorbai utcában

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Csorbai u. 5

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Á. Laci lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Gajdov Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Kijavították.
  • Gajdov Géza visszajelzésére vár.

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt."-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Illetékes válasza a csatolmányban.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

  • Szász László megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt."-ra.

  • anonim olvasovagyok hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez nem FCSM? a fedlap közvetlen szomszédságában van, az meg ők szoktak lenni
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Gajdov Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Olajfa utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szőnyegbombázott aszfalt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Péterhegyi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére