Megerősítésre vár

Illegális szemétkupacok

FRISSÍTÉS 2020.05.22.:

A bejelentő kommentje:
"Szörnyű dolog történt: kb. 1 hét tisztaságot követően tegnap estére már meg is jelent az első illegális hulladéklerakás a Vecsés út mentén, talán a Túri úttól számított 4. bal oldali lerakóhelyen, egy kibontott ajtó, és sitt formájában.
Sötétben bicikliztem arra, nem tudtam lefényképezni.
Le kéne zárni az autó-teherautó forgalom elől azt az utat, és/vagz be kéne kamerázni a jól ismert lerakóhelyeket, mert így sosem lesz vége."

-----

Illegális szemétkupacok Pestszentimre és Soroksár között, az M5 hídja közelében

Bár 100 méter sincs a távolság az Ikea területéig, egyes polgártársainknak a Miljökulturról vallott felfogásában több évszázadnyi a lemaradás.

Probléma helyszíne
Budapest XXIII. kerület, Soroksár, Vecsés út

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Attila!
    Kérlek, segíts nekünk! Történt fejlemény az elmúlt időszakban? Megoldódott a probléma?
    Köszönjük a segítséged és a visszajelzésed!
    A Járókelő csapatának nevében: Noi
  • Hajdu Attila visszajelzésére vár.

  • Hajdu Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    A kidobott ajtó eltűnt, a sittkupac talán gyarapodott
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Tájékoztatom, hogy a JAROKELO-BUDAPEST-00062867 azonosító számú ügyben (Szemét a Vecsés útnál) az intézkedés folyamatban van.

    Köszönjük bejelentését!

    Üdvözlettel,

    dr. Gál Tamás
    Rendé...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés leírását "Illegális szemétkupacok Pestszentimre és Soroksár között, az M5 hídja közelében Bár 100 méter sincs a távolság az Ikea területéig, egyes polgártársainknak a Miljökulturról vallott felfogásában több évszázadnyi a lemaradás."-ról "FRISSÍTÉS 2020.05.22.: A bejelentő kommentje: "Szörnyű dolog történt: kb. 1 hét tisztaságot követően tegnap estére már meg is jelent az első illegális hulladéklerakás a Vecsés út mentén, talán a Túri úttól számított 4. bal oldali lerakóhelyen, egy kibontott ajtó, és sitt formájában. Sötétben bicikliztem arra, nem tudtam lefényképezni. Le kéne zárni az autó-teherautó forgalom elől azt az utat, és/vagz be kéne kamerázni a jól ismert lerakóhelyeket, mert így sosem lesz vége." ----- Illegális szemétkupacok Pestszentimre és Soroksár között, az M5 hídja közelében Bár 100 méter sincs a távolság az Ikea területéig, egyes polgártársainknak a Miljökulturról vallott felfogásában több évszázadnyi a lemaradás."-ra.

  • Hajdu Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Szörnyű dolog történt: kb. 1 hét tisztaságot követően tegnap estére már meg is jelent az első illegális hulladéklerakás a Vecsés út mentén, talán a Túri úttól számított 4. bal oldali lerakóhelyen, egy...
  • Nagy Zita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
    Segíti a munkánkat, ha visszajeleztek, mert így nyomon tudjuk követni, mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Ha pedig támogatni is szeretn...
  • Hajdu Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    A hullladék ngyját eltakarították, zárható.
  • Szilágyi Dóra megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Tájékoztatom, hogy a JAROKELO-BUDAPEST-00062867 azonosító számú bejelentés (Szemétlerakás, Vecsési út) ügyében folyamatban van az illegálisan lerakott hulladék elszállítása.

    Bejelentés...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata

  • Hajdu Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    és még
  • Hajdu Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Több zsák szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata
    Templom utca (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Gané az út mellett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Der Komissar
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Fülöpszállás utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére