Megerősítésre vár

Rengeteg szemét

Rengeteg szemét a Pestszentimréről Soroksárra tartó út M5 hídja soroksári oldalán, az út mindkét oldalán

Probléma helyszíne
Budapest XXIII. kerület, Soroksár, Péterimajori Bekötő út

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Attila!
    Kérlek, segíts nekünk! Történt fejlemény az elmúlt időszakban? Megoldódott a probléma?
    Köszönjük a segítséged és a visszajelzésed!
    A Járókelő csapatának nevében: Noi
  • Hajdu Attila visszajelzésére vár.

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Tájékoztatom, hogy a JAROKELO-BUDAPEST-00062865 számú bejelentés (Szemétlerakás, Pétermajori bekötő út) ügyében folyamatban van az illegálisan lerakott hulladék elszállítása.

    Bejelenté...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata

  • Hajdu Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Több zsák szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata
    Templom utca (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Gané az út mellett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Der Komissar
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Fülöpszállás utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére