Válaszra vár

Szemétkupac Pestszentimre szélén

FRISSÍTÉS 2020.05.19.:

A XXIII. kerület válasza:
"Az Önök által Péteri Majori bekötő útnak titulált útszakasz Budapest Főváros XXIII. kerület Soroksár Önkormányzatánál
Turi István útnak és Majori útnak nevezzük természetben.

Budapest Főváros XXIII. kerület Soroksár közigazgatási területén elhelyezett hulladékot korábban már elszállíttattuk.

A jelzett probléma a Dózsa György útról nyíló föld út, mely a hulladék lerakóhoz vezető út (földút).

A tárgyi utak és mellette lévő területek tulajdonosa a Magyar Állam, a tulajdonosi jogokat a Nemzeti Földalapkezelő Szervezet útján gyakorolja, illetve egyes terület magánterület."

-----

Egy bátor család egykor szeretett tárgyaitól így vált el, Húsvét tiszteletére, frissen

Probléma helyszíne
Budapest XXIII. kerület, Soroksár, Péterimajori Bekötő út

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentés elküldve a Nemzeti Földügyi Központnak az ugyfelszolgalat@nfa.gov.hu email címre.
  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2020.05.15. Bejelentő hozzászólása: "Szívesen erősíteném meg, de a fél órával ezelőtt a helyszínen készített fotóimon mást látunk. Neki kéne futni újra enek az ügynek, biztosan sikerülni fog - de a legjobb az lenne, ha a Péterimajor és Pestimre közti teljes útszakasz mindkét oldalán végighaladva az összes illegális hulladékot begyűjtenék munkatársaik, hiszen rengeteg van "mindenütt"." --- Egy bátor család egykor szeretett tárgyaitól így vált el, Húsvét tiszteletére, frissen"-ról "FRISSÍTÉS 2020.05.19.: A XXIII. kerület válasza: "Az Önök által Péteri Majori bekötő útnak titulált útszakasz Budapest Főváros XXIII. kerület Soroksár Önkormányzatánál Turi István útnak és Majori útnak nevezzük természetben. Budapest Főváros XXIII. kerület Soroksár közigazgatási területén elhelyezett hulladékot korábban már elszállíttattuk. A jelzett probléma a Dózsa György útról nyíló föld út, mely a hulladék lerakóhoz vezető út (földút). A tárgyi utak és mellette lévő területek tulajdonosa a Magyar Állam, a tulajdonosi jogokat a Nemzeti Földalapkezelő Szervezet útján gyakorolja, illetve egyes terület magánterület." ----- Egy bátor család egykor szeretett tárgyaitól így vált el, Húsvét tiszteletére, frissen"-ra.

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Az Önök által Péteri Majori bekötő útnak titulált útszakasz Budapest Főváros XXIII. kerület Soroksár Önkormányzatánál
    Turi István útnak és Majori útnak nevezzük természetben.

    Budapest
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "Egy bátor család egykor szeretett tárgyaitól így vált el, Húsvét tiszteletére, frissen"-ról "FRISSÍTÉS 2020.05.15. Bejelentő hozzászólása: "Szívesen erősíteném meg, de a fél órával ezelőtt a helyszínen készített fotóimon mást látunk. Neki kéne futni újra enek az ügynek, biztosan sikerülni fog - de a legjobb az lenne, ha a Péterimajor és Pestimre közti teljes útszakasz mindkét oldalán végighaladva az összes illegális hulladékot begyűjtenék munkatársaik, hiszen rengeteg van "mindenütt"." --- Egy bátor család egykor szeretett tárgyaitól így vált el, Húsvét tiszteletére, frissen"-ra.

  • Hajdu Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Küffner Kitti!

    Köszönöm szépen válaszát.

    Szívesen erősíteném meg, de a fél órával ezelőtt a helyszínen készített fotóimon mást látunk.

    Neki kéne futni újra enek az ügynek, biztosan sikerülni...
  • Fási Tamara lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján.
  • Tisztelt Járókelő!

    A tárgyi ügyben írt hulladék elszállításra került:

    JAROKELO-BUDAPEST-00062864
    Budapest, Péterimajori Bekötő út, 1239 Magyarország
    Háztartási hulladék

    Tisztelettel:

    Küffner Kitti...
  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Tájékoztatom, hogy a JAROKELO-BUDAPEST-00062864 azonosító számú bejelentés (Szemétlerakás Péterimajori Bekötő út) ügyében folyamatban van az illegálisan lerakott hulladék elszállítása....
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata

  • Hajdu Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Elektronikai hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Kiegészítésre vár
    3
    Kiegészítésre vár
    3

    Szemét probléma

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Dávid Sallai
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Újpesti vasúti híd (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére