Megoldásra vár

Hiányzó fák a Róna utcában

A Róna utcában a "Postás telep" mentén - az Egressy út és a Mogyoródi út közötti részen több élőfa (kb. egy tucatnyi) hiányzik. Korábban a fásítási programban facsemetékkel lett beültetve az utcaszakasz ott, ahonnan hiányzott, ezek közül több elpusztult, pótlásuk nem történt meg azóta sem. Kérnénk felmérni, és a hiányzó csemetéket mind a két oldalon - a páratlan és a páros oldalon is, és a középső elválasztó sávon is pótolni szíveskedjenek. Köszönjük.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Róna u. 100

Hozzászólások

  • Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy a XIV. kerület Róna utca Egressy út és Mogyoródi út
    közötti szakaszáról hiányzó utcai sorfák pótlására vonatkozó kérését
    nyilvántartásba vettük.

    A fatelepíté...
  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy a XIV. kerület Róna utca Egressy út és Mogyoródi út
    közötti szakaszáról hiányzó utcai sorfák pótlására vonatkozó kérését
    nyilvántartásba vettük.

    A fatelepíté...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • XIV. kerület Zuglói Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!Köszönjük, hogy felkereste ügyfélszolgálatunkat!A Zuglói Zrt.-hez elektronikus úton érkezett megkeresésére hivatkozással
    tájékoztatjuk, hogy k
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fási Tamara elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Zrt.

  • Krappancsák Hugó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére