Megoldatlan

Nyitva hagyott elosztó doboz

Oszlop tetején nyitva hagyott elosztó doboz. Tv vagy net lehet. Errefelé Digi tudom hogy van. De nem tudom pontosan ez kié és pontosan mi is.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Pirók Gyula u. 56
Nyitva hagyott elosztó doboz bejelentés helye
Térkép betöltéséhez kattints

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Vincze Zsolt visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Területileg illetékes kollégáink felé továbbításra került bejelentése,
    intézkedésükig szíves türelmét kérjük.

    Köszönjük megkeresését.

    Tisztelettel:

    -------------------------
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Az illetékes

  • Vincze Zsolt bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Hiányzó sapkák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: FV Fővárosi Vízművek
    Nagy Győri István utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fedetlen csatorna

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Kossuth Lajos utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére