Válaszra vár

Szeméthalmok Pestszentimre szélén, Soroksár felé, az út mindkét oldalán

Szeméthalmok Pestszentimre szélén, Soroksár felé, az út mindkét oldalán

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest, Dózsa György u. 81

Hozzászólások

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XVIII. kerület Városgazda NZrt."-ról "XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata"-ra.

  • XVIII. kerület Városgazda NZrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Hölgyem/Uram!

    Köszönjük szépen, hogy megtisztelt minket levelével, mellyel kapcsolatban az alábbiakról kívánjuk tájékoztatni.

    Társaságunk a jelzett illegális hulladék elszállításával kapcso
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület Városgazda NZrt.

  • Hajdu Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Több zsák szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata
    Templom utca (XXIII. kerület, Soroksár)
  Vissza az oldal tetejére