Megerősítésre vár

Szemétkupacok a Túri István út mentén

Szemétkupacok a Túri István út mentén

Probléma helyszíne
Budapest XXIII. kerület, Soroksár, Túri István út

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Attila!
    Kérlek, segíts nekünk! Történt fejlemény az elmúlt időszakban? Megoldódott a probléma?
    Köszönjük a segítséged és a visszajelzésed!
    A Járókelő csapatának nevében: Noi
  • Hajdu Attila visszajelzésére vár.

  • Hajdu Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Érdekes fejlemény: az út egyik oldalán, a vasúti síntől Péterimajor felé haladva a jobb oldalon szépen összeszedték a szemetet, az út másik oldalán pedig még nem, pedig van mit.
    Tegnap pl. egy frissne...
  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Tájékoztatom, hogy a JAROKELO-BUDAPEST-00062768 azonosító számú bejelentés (Szemét a Túri István út mellett) ügyében az illegális szemét elszállítására az intézkedés folyamatban van.

    B...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata

  • Hajdu Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    még
  • Hajdu Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Több zsák szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata
    Templom utca (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Gané az út mellett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Der Komissar
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Fülöpszállás utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére