Megoldott

NCA-409 Leszállásjelzője

Az NCA-409 forgalmi renszamú autóbusz 2. ajtajánál lévő, felszalláskor balra található apró leszállásjelző nem működik, nem gyulasztotta fel a visszajelzo lampat. Egy masik gomb viszont mar megtette, innen gondolom, hogy ezzel lehet a probléma.
Kérem javítsák a gombot! Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, XXI. kerület

Hozzászólások

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A járműveket forgalomba állásuk előtt a szolgáltató szakemberei rendszeresen ellenőrzik, közúti vagy utasbiztonságot veszélyeztető hibával nem állhatnak forgalomba.
    Bejelentését a
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó Budapest logo

    Beküldés ideje:
    Beküldte: JKV Zrt.
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kassai utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    BKK :)

    Beküldés ideje:
    Beküldte: JKV Zrt.
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kölcsey utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    FKU 938

    Beküldés ideje:
    Beküldte: JKV Zrt.
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Völgy utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére