Megoldott

Újra termelődött a szemét

FRISSÍTÉS 2020.05.26.:
A helyzet változatlan.

--------------------------

A Gyökérközben levő szelektív gyüjtő előtt ismét kupacok vannak.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Gyökér u. 20

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tájékoztatjuk, hogy az illegális hulladékot ismételten elszállítottuk.

    Tisztelettel: FKF Nonprofit Zrt.

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/62594/ujra-termelodott-a-szemet/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés leírását "A Gyökérközben levő szelektív gyüjtő előtt ismét kupacok vannak."-ról "FRISSÍTÉS 2020.05.26.: A helyzet változatlan. -------------------------- A Gyökérközben levő szelektív gyüjtő előtt ismét kupacok vannak."-ra.

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés nevét "Ujjra termelődött a szemét"-ról "Újra termelődött a szemét"-ra.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Ugyanolyan.
  • Lőrincz István visszajelzésére vár.

  • Lőrincz István hozzászólt a bejelentéshez.

    Tegnap előtti szélvihar szétterítette az addigra már ismét jelentősre nőt kupacot. Az aktuális helyzetről érdeklődni lehet az úrtól aki naponta a szelektív előtt posztol munkaidőben a szolgálati autójával.
  • Lőrincz István hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos nem igazán tudom mit lehetne tenni. A tegnap eltakarították a szemetet és amíg az önkormányzat embere ott állt és hívta a rendőröket, addig nem is raktak le szemetet. Ma reggel viszont már ismé...
  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.

    Társaságunk vezetése a Fővárossal történt egyeztetés alapján, a kialakult járványügyi helyzet miatt, Budapest területén a Szelektív hulladékgyűjtő udvarain
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Lőrincz István hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez is egy nézőpont, de sajnos olyankor is kupacot raknak hétvégén amikor hétköznap nyitva van. Én a problémát inkább a felelőtlen, meggondolatlanul viselkedő emberekben látom.
  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Bezártak az átvevő helyek,ami nem igazán volt jó döntés.Már látszik is az eredménye.
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Lőrincz István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére