Megoldott

Útburkolati jelek hiánya

Az aszfaltozás után sem a zebrát, sem az kerékpáros átkelőt nem festették újra, kérjük pótolni. Köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest Záhony utca

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    lezárható, megcsinálták
  • Mura-Mészáros Péter visszajelzésére vár.

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Péter!
    Kérünk, légy türelemmel az illetékes felé, különösen ilyen rendkívüli időkben.
    Köszönjük.
    Üdv,
    Máté
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem újra bejelenteni, 1 hónap elteltével sem csinálták meg. Köszönöm!
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A jelzett helyen Társaságunk által elvégzett nagyfelületű útburkolat javítás következtében hiányzó burkolati jelek létesítésére természetesen intézkedünk.
    Kérjük türelmét a kivite
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem jelenik meg a teljes cím: III. kerület, Szentendrei út - Záhony utca.
  • Mura-Mészáros Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlő tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: Budapest Közút
    Somfa köz (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elfordult tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: Budapest Közút
    Zágrábi utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére