Válaszra vár

Szétment, megrongálódott úttest és kijött, széteső kövezete.

Tisztelt Illetékesek!

Kérem szépen a térképen megjelölt pontos helyszínen,
az úttest helyreállítását!

Mindezt egy élhetőbb, szebb környezetért!

Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Nyugati pályaudvar M

Hozzászólások

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "VI. kerület"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    From: helpdesk@budapestkozut.hu [mailto:helpdesk@budapestkozut.hu]
    Sent: Thursday, April 16, 2020 7:40 PM
    To: Budapest Közút Útüzemeltetés...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • A Rendezett Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    ...megint egy igényes munka!
  • A Rendezett Budapestért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére