Megoldott

Megálló - Katona József utca

Helyszín: F04187 (71-es Katona József utca megállója Horgásztanya felé)
Probléma leírása: A megálló nevét feltüntető tábla elkezdett lemállani, a buszmegálló KRESZ-tábla hátulja pedig továbbra is fakó.
Megoldási javaslat: Kérem, cseréljék a matricát és kopott táblát!
Google Utcakép: https://www.google.hu/maps/@47.426444,19.078488,3a,75y,140.52h,74.77t/data=!3m6!1e1!3m4!1sh8MV3kv3GCziQj7f4vX_rA!2e0!7i13312!8i6656
Előzmény: http://jarokelo.hu/budapest/bejelentesek/4194/elszintelenedo-buszmegallotabla-katona-jozsef-utca

A bejelentés megoldásában közreműködő személyek segítségét előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, XXI. kerület

Hozzászólások

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (6254” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    Tisztelt Levélíró!

    Ismételten köszönj
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Itt egy kép is
  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kicserélték a táblát és a matricát is végre! :)
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Lassan teljesen lepereg....
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (6254)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A pótláshoz szükséges anyagok beszer
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Most már a fele szöveg alig látszik és lassan lemállik teljesen. Hol késlekedik a csere?
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A szükséges anyagok beérkezését követően a matricát augusztusban cseréljük a 71-es autóbusz XXI., Katona József utcai megállójában.

    Köszönjük a bejelentést, a kivitelezésig türel...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Doe John hozzászólt a bejelentéshez.

    A 71-es összes megállója betyár! :-) Igazából azt sem értem, hogy minek ez a buszjárat? A 151-est meghosszabbítani a kompig, vagy a 148-at a 151 végéig, mert a Horgásztanyánál már nem használják ki, a...
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    BKK :)

    Beküldés ideje:
    Beküldte: JKV Zrt.
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kölcsey utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    FKU 938

    Beküldés ideje:
    Beküldte: JKV Zrt.
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Völgy utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    NCA 452

    Beküldés ideje:
    Beküldte: JKV Zrt.
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Völgy utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére