Megoldott

Megálló - Deák tér

Helyszín: F04295 (71-es Deák téri állomása Szent Imre tér felé)
Probléma leírása: A megálló nevét feltüntető matrica mállik, a menetrendet tartó táblát pedig elforgatták.
Megoldási javaslat: Kérem, cseréljék a mállófélben lévő matricát, forgassák helyes irányba a táblát!
Google Utcakép: https://www.google.hu/maps/@47.426307,19.072215,3a,75y,136.29h,69.3t/data=!3m7!1e1!3m5!1sutEUUzmoySRkjcdRvNkCDA!2e0!6s%2F%2Fgeo0.ggpht.com%2Fcbk%3Fcb_client%3Dmaps_sv.tactile%26output%3Dthumbnail%26thumb%3D2%26panoid%3DutEUUzmoySRkjcdRvNkCDA%26w%3D88%26h%3D60%26yaw%3D16%26pitch%3D0%26thumbfov%3D96%26ll%3D47.426307,19.072215!7i13312!8i6656

A bejelentés megoldásában közreműködő személyek segítségét előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, XXI. kerület

Hozzászólások

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (6253)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    Tisztelt Levélíró!

    Ismételten kös
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Cserélték a matricát!
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (6253)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A bejelentett megállónévtábla cseréj
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Augusztus elmúlt, de semmi nem történt. Jövő augusztusra gondoltak netán?
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A szükséges anyagok beérkezését követően a matricát augusztusban tudjuk lecserélni a 71-es autóbusz XXI., Deák téri megállójában.

    Köszönjük a bejelentést, a kivitelezésig türelme...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A menetrend ismét helyes irányba néz, a matrica cserére még várunk.
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    BKK :)

    Beküldés ideje:
    Beküldte: JKV Zrt.
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kölcsey utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    FKU 938

    Beküldés ideje:
    Beküldte: JKV Zrt.
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Völgy utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    NCA 452

    Beküldés ideje:
    Beküldte: JKV Zrt.
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Völgy utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére