Megoldatlan

Nem működik a gomb

A bal oldali gyalogos átkelésjelző gombot nem lehet megnyomni, mert beszorult, kérem a javítását. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Váci út 198

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Mura-Mészáros Péter visszajelzésére vár.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a XIII. kerület, Váci út - Árva utca csomópontban észlelt, hibás nyomógombbal kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.

    Tisztelettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Z...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Mura-Mészáros Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    15 éve ferde, hiányos oszlopsor

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Váci út (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elfelejtve

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szegedi út (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére