Megoldott

Roncsautó a Tűzoltóban

Elhagyott autó a Tűzoltó utcában a Berzenczey és a Bokréta között.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Tűzoltó u. 32

Hozzászólások

  • Á. Laci lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs már ott
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Ráadásul szerintem megtévesztő is.
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Hát ennek mondjuk nem tudom, mi az értelme, de ti tudjátok. Van, ami magától oldódik meg... nem 1 és nem 2 ilyen van, szerintem attól még ugyan úgy megoldottnak vehető...
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Tamás!
    Köszönjük a visszajelzésed!
    A Ferencvárosi Közterület-felügyelet válasza alapján úgy érezzük, hogy sem ők, sem pedig mi nem vettünk részt a probléma megoldásában, így a bejelentés státuszá...
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs már ott.
  • Szász László lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Felügyeletünk részére a 61449 hivatkozási számon továbbított megkeresésére válaszolva mellékelten megküldöm Kf/12225-2/2020/XX ügyszámú levelünket.

    Tisztelettel
    Szökrény Judit
    ügyi
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet

  • Simonics Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott Mégane

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet
    Telepy utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: V. Áron
    Illetékes: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet
    Gubacsi út (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére