Megoldott

Kidőlt Telekom szekrény

A HÉV végállomás mellett, a telefonfülkék előtti szekrény teljesen kidőlt, a beltartalma sérült.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Örs vezér tere M+H

Hozzászólások

  • Garami Marika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Garami Gáborné hozzászólt a bejelentéshez.

    A szekrényeket teljesen eltüntették, a probléma megoldva, köszönöm!
  • Garami Gáborné visszajelzésére vár.

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    TISZTELT Bardócz Csaba!

    Megkaptuk bejelentésüket a Budapest, Örs vezér tere M+H, 1144 Magyarország címen lévő kidőlt szekrényekről. A 88600604 jegyen rögzítettük a kollégáknak a bejelentést. A váll
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • A Rendezett Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    ...már vagy 10-szer kidőlt...sajnos!
  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Garami Gáborné bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére